La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

0

Slabo widzę wymianę Griezmanna na Martineza. Jestem oczywiscie zwolennikiem takiego rozwiązania ale proszę Was... jaka drużyna oddałaby 6 lat młodszego kozaka w takim dealu.

0

@DonAndrzejos Sęk w tym, że tu dużo do gadania ma sam Martinez, który wie, że Barca go chce i będzie w stanie opłacić jego klauzulę w lecie. Dlatego Inter chce się jakoś zabezpieczyć

0

@Mario96w niech negocjują... czasu mają dużo

0

6

@DonAndrzejos 6 lat młodszego kozaka który naprawdę dobrze gra pierwszy sezon vs gość który od lat udowadnia swoją wartość. No faktycznie to Włosi na pewno stracą na tej wymianie...

0

@Bykunn I ta jego gra też jakaś top nie jest....głównie Lukaku tam odwala robotę. Właśnie to mi się nie podoba w tym zarządzie- na ogół źle wybory robią. Taki Werner dużo tańszy, od lat strzela i asystuje, ogarnął grę ataku pozycyjnego....A zarząd chce gościa co mało strzela, głównie gra jako drugi napastnik itd.

2

@Bagsik88 pewnie dlatego Klopp zarzucił na niego sidła

0

@DonAndrzejos dokładnie, woli Wernera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?