La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

4


O jakie to jest dobre, jakie celne

0

@Bykunn Boli jak cholera. Nie to że głupek to głupek (nie wiem jaka jest forma damska) i robi głupie gesty. Ale dlatego, że "władza" ma nas głęboko gdzieś. I tylko stołek jest ważny. Dziś przełączałem kanały i trafiłem na Kaczyńskiego oficjalnie potwierdzającego start kampanii Dudy. I tłumy ludzi, którzy naiwnie oklaskują te puste słowa...
Boli. Tym bardziej że nikt ich raczej nigdy nie rozliczy z tej kradzieży.

Warto też przypomnieć słowa Kurskiego wypowiedziane przy okazji tych 2 miliardów:
"Kategorycznie odrzucam tezę, jakoby Telewizja Polska uprawiała propagandę"

Ktoś Ci bezczelnie kłamie. A ty stój i klaszcz.

konto usunięte

2

@Bykunn Ja nie wiem czy dobre. Koleś nie ma bladego pojęcia o finansach publicznych i dopiero Juras mu uświadomił, że kasa z WOSP starcza na mniej, niż 10 godzin działania Służby Zdrowia. Ponadto media publiczne od dawien dawna przytulały około 1 mld. PLN rocznie z abonamentu. Ostatnio ponoć mniej, stąd ta kasa, jako forma sowitej "rekompensaty" za braki abonamentowe :)

Poza tym, media publiczne to nie tylko Wiadomości i TVP Info, jest tam kupa innych stacji oraz Polskie Radio.

Jeśli chodzi o "Zenka", to zgaduję, że ta produkcja raczej na siebie zarobi. Podobnie jak wiele innych, w które się celuje. Jeśli dobrze pamiętam, to część kasy z abonamentu szła m. in. na sport.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?