La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

konto usunięte

0

Co sądzicie o Daenerys z GoT? Resztę dodam w odpowiedzi, żeby nie spoilerować.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Moim zdaniem dobrze zrobiła paląc stolicę. Ok, poginęło sporo niewinnych ludzi. Jednak ilu niewinnych ludzi zginęło z jej rodziny? Ona miała już dość. Ciągle podstawiano jej nogi, spaślak Varys okazał się zdrajcą, karzeł, który niby tak się za nią stawiał, sam podjudził Jona do zabójstwa. Dany pomogła w pokonaniu Nocnego Króla, a ludzie mieli ją gdzieś i wiwatowali na cześć Jona. Sana to już w ogóle kretynka. Sama NICZEGO nie zrobiła, oprócz zabicia Ramseya (którego oczywiście nie pokonała osobiście) i Littlefingera (podobnie jak z Ramseyem). Za to wyżej srała niż dupę miała i nawet ani razu nie podziękowała Dany.

Dany straciła masę dobrych ludzi, była dobra, a ciągle ktoś próbował ją skrzywdzić, oszukać. Czy szkoda mi ludzi ze stolicy? A czy im było szkoda Neda, któremu ścięto głowę? No właśnie... To był plebs, który z resztą jak miał okazję to zaraz lgnął do gwałcenia i robienia zamieszek.

Jon okazał się finalnie zdrajcą i takie są fakty. Dany chociaż miała jaja. A królem od czapy został Bran, ktory od czasu wizyty w drzewie zachowuje się jak zamulony ułom.

A Wy jak uważacie? Kibicowaliście jej, również po akcji w stolicy?

konto usunięte

0

@LuisSalvano W jakim sensie?

konto usunięte

0

@VenoM Już wyjaśniłem ;)

2

@LuisSalvano Moim zdaniem jej wątek został totalnie spalony w ostatnim sezonie i patrząc na to jak to się skończyło to cała historia którą przeszła przez cały serial nie ma znaczenia. Skoro od początku miała być szaloną królową od tak po prostu to po prostu jej historie możeby traktowac w postaci ciekawostki a nie budowy postaci. W ogóle o ostatnim sezonie nie chce mi się gadać bo totalnie niszczy wszystko, wole i nim zapomnieć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?