La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

17

Odszedł Valverde i...

1: Strata Lidera La Liga
2: Odpadnięcie z Pucharu Króla
3: Impotencja transferowa
4: Wkur(rzony) Messi
5: Kontuzjowany Suarez
6: Przedłużający L4 Dembele
7: Robiący sobie z nas jaja Bartomeu
8: Cały zarząd robiący Cules w Uja.


To jest " efekt " Valverde. Tzw wina Valverde :)

18

@FC1899Barca Większość tych punktów nie ma związku ze zwolnieniem Valverde ^^

7

@FC1899Barca Tak, bo za Valverde Dembele nie był kontuzjowany ;)

1

@FC1899Barca raczej kontuzja Suareza strata strzelca który strzela więcej niż 10 bramek do połowy sezonu robi swoje czu Valverde Setien Zidan czy kto inny kazdy miałby tu problem. Do tego Dembele.

konto usunięte

4

@FC1899Barca Pół żartem pół serio, ale gdyby Valdek został to niewykluczone, że połowę z tych punktów można by było skreślić.

4

@FC1899Barca Punkt 7 i 8 trwa już wiele lat.

1

@Danny Gaucho
@MesQueUnClub_87

Pewnie że macie racje. To jest tylko poglądowo/humorystyczno/sarkastyczne porównanie ;]

1

@FC1899Barca ale z Ciebie kawalarz :D

1

@FC1899Barca Najśmieszniejsze jest to, że jak znam laramblowych valverdzistów, to niektórzy sobie to wezmą na poważnie i serio uważają, że większość tych nieudanych meczy za Ernesto udałoby się wygrać :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?