- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1217 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1217 Culés
2
Brak Brandta może mieć dzisiaj negatywny skutek na poziom kreacji w ekipie z Dortmundu ale wierzę że pomimo braku kluczowej postaci w drugiej linii Bvb da popalić Psg i po raz kolejny ekipa z Paryża pożegna się już w fazie 1/8 ligii mistrzów.
0
@Chwytliwy BVB ma takie braki w obronie że jak zagrają otwarta piłkę to rewanż będzie o honor.
3
@PatrykBarca To jest broń obosieczna, albo mogą zdewastowac psg, albo nie, nie ma co wyciągać takich wniosków nawet patrząc na to ile bramek strzela Borussia Dortmund, bo jednak to nie ogór a w defensywie nie róbmy z nich takich pokrak :) .
1
@Chwytliwy W defensywie może być akurat kiepsko dzisiaj. O ile Hummels i Zagadou ostatnio grają niemalże bezbłędnie, tak ich sprinty na poziomie 33km/h przeciwko Mbappe mogą niestety martwić.
0
@Khajio Owszem, boję się o to najbardziej, ale no w tamtym sezonie United poradziło sobie z niezbyt szybkim Smallingiem oraz Lindelofem to dlaczego ta dwójka nie może sobie poradzić, wydaje mi się że przede wszystkim Hummels nie może zapedzac się w pole karne tak mocno a Zagadou niech po prostu trzyma pozycje.
0
@Chwytliwy Jeżeli chodzi o ogórki z Bundesligi to by byli faworytem u siebie. Natomiast jeżeli chodzi o ligę Mistrzów to ostatnie przekonujące zwycięstwo odnieśli u siebie w 2018 roku. Potem , przegrana z Totkami , remis z Club Brugge . Remis z nami i 2 zwycięstwa jednym golem z Interem i Slavia. Nie oszukujmy się, PSG ich powinno zjeść
1
@PatrykBarca Jeżeli ogórkami z Bundesligi nazywamy Bayern Monachium to tak, są faworytami na własnym stadionie. Na mecz z Tottenhamem nie mieli aż 6 podstawowych zawodników w skladzie i byli w dużym kryzysie (w dwa tygodnie odpadli z walki na wszystkich 3 frontach). Dlaczego wszyscy o tym zapominają?
0
@PatrykBarca no Bayern to niezły ogórek, naprawdę niezły, naszych Bvb prawie pokonało, pokonali silny Inter, faktycznie psg powinno ich zjeść, przypomnę że dwa razy z rzędu już Bayern dostał na stadionie Borussii Dortmund :)
0
@Khajio Ten Bayern z tym wybitnym charyzmatycznym trenerem którego już tam nie ma , i ten mecz który miał miejsce w 2018 roku? O kurczę na pewno był analizowany
0
@Chwytliwy Prawie to oni zostali mistrzem Bundesligi. Właśnie o to prawie chodzi. Inter w budowie to jedyny zespół jaki pokonali w LM . Skoro taki Inter był w stanie wsadzić 2 bramki to PSG tez jest w stanie. Do tego przewaga trenerów po stronie Paryża bo jest gość który ma ich większość rozpracowanych .
0
@PatrykBarca A jaką Inter ma ofensywę? Ma Lautaro i Lukaku, to nie są przeciętniacy lol, a to że jest w stanie to nie jestem tego świadom? Lol, wiadomo że jestem ale serio pisanie że Psg powinno ich zjeść jest już przesadą bo oba kluby grają niesamowicie podobny futboll, no i z trenerem możemy w drugą stronę, parę piłkarzy zna Tuchcia więc oni także mają kilka wskazówek odnośnie jego taktyki :)
0
@Chwytliwy zwracam honor. Mecz do zapomnienia. Żadna z bramek nie padła po składnej akcji. BVB jednak dało radę i zagrali mądrzej niż zwykli