- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
1
Coś czuje, że Neymar wrzuci dzisiaj Piszczka na inną orbitę
2
@Konias4318 rewanz w urodziny siostry. Neymar dzisiaj czerwień :)
1
@escarabajo To gadanie jest już nudne :)
3
@Konias4318 Twoje o Neymarku też.
0
@Konias4318 albo Piszczek Neymara
0
@Bartek22 To nie komentuj jak Ci nie pasuje
0
@Konias4318 Sam skomentowałeś o urodzinach, choć Ci nie pasuje.
0
@Bartek22 Skomentowałem swój post, który sam napisałem.
0
@Konias4318 No i co z tego? Możesz sobie komentować swój post, ale ja twojego już nie?
0
@Bartek22 Ale Ty jesteś upierdliwy to jest masakra. Wiesz, że jestem fanem Neymara i zwolennikiem jego powrotu, ja wiem, że Ty wręcz przeciwnie. Z tego co pamietam to już nie raz w przeszłości to sobie wyjaśnialiśmy, a Ty dalej drążysz i się czepiasz. Naprawdę nie wiem po co.
0
@Konias4318 No tak, nie masz odpowiedzi, to już upierdliwy.
I co z tego, że chcesz tu Neymara z powrotem, a ja nie, kiedy nie o tym ta dyskusja?
Racja jest po mojej stronie, a Ty jesteś hipokrytą.
"Jak się nie podoba, to nie komentuj", chociaż sam wcześniej zrobiłeś dokładnie to samo. To trzeba było przerwać w odpowiednim momencie, a nie mi ciągle odpisywać :)
Jeżeli już ktoś jest upierdliwy, to Ty. Usilnie starałeś się mi odpowiedzieć, choć nie miałeś nic rozsądnego do powiedzenia.
0
@Bartek22 Jestem hipokrytą bo? I upierdliwy jesteś Ty bo od jakiegoś czasu komentujesz każdy mój post dotyczący Neymara mimo że jak już napisałem w przeszłości wyjaśniłem Ci moje zdanie o nim i akceptuje Twoje. Głupio się czepiasz pisząc że moje pisanie o Neyu jest nudne wiec Ci odpowiedziałem że skoro Ci to nie odpowiada co dawałeś znać już nie raz, i skoro znasz moje zdanie na ten temat to nie wiem po co wciąż to ciągniesz. Ja na Ciebie i to co piszesz nie zwracam nawet uwagi, a Ty kiedy tylko napisze coś o Neymarze zawsze zaczynasz dyskusje. Dałem Ci do zrozumienia, że coraz bardziej mnie drażnisz i lepiej dla nas obu jak po prostu będziesz zlewał co pisze zamiast wciąż szukać problemu.
0
@Konias4318 Co proszę? Ładnie wymyślasz. Od jakiegoś czasu te posty o Neymarze zlewam totalnie i praktycznie w nich nie uczestniczę. Nawet ten nie jest stricte o Neymarze, gdyby był, to bym sobie już dawno odpuścił. A hipokrytą jesteś, nie wiem czy normalnie, czy tylko w tej dyskusji, a dlaczego to już wytłumaczyłem.
Zresztą znowu nie na temat piszesz, tylko non stop powtarzasz "O, po co dopytujesz o Neymara, skoro znasz moje zdanie". No właśnie nie dopytuję. Bez odbioru.
0
@Bartek22 Zapoznaj się może najpierw ze znaczeniem słowa hipokryta zanim kogoś tak nazwiesz. Wytłumaczyłem Ci, że nie życzę sobie Twoich komentarzy pod MOIMI postami i odpowiedziałem koledze na komentarz pod pod postem, który JA napisałem. Nie twierdze, że nie masz prawa komentować tego co pisze, po to jest ta strona, ale próbuje uzmysłowić Ci, że to nie ma najmniejszego sensu bo jesteś zafiksowany na punkcie anty-Neymar i możesz się zgadzać lub nie, ale takie są fakty. Upierdliwy również jesteś, po meczu chętnie powysyłam linki, gdzie komentowałes większość moich postów o nim. I przestań już przysłowiowo zawracać mi dupę bo blokowanie kogokolwiek tutaj to ostatnia rzecz jaką chcę robić. To nie ta popularna strona gdzie użytkownicy obrzucają się gnojem. Z fartem i po prostu ignoruj moje posty.