La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

35

17 letni Reyna w BVB wchodzi w meczu LM Z PSG i gra bez kompleksów, dojrzale itp. U nas 20 letniego Puiga czy Araujo traktuje się jak juniorów kisząc ich w 3 lidze...

konto usunięte

1

@FC1899Barca O Fatim zapomniałeś? Gra w LL i LM. Z Borussią też zagrał.

0

@LuisSalvano A czy on jest olewany? Nie jest. Wspomniałem o tych co są olewani a w obecnej chwili marazmu 18 meczowej nie powinni być olewani.

konto usunięte

1

@FC1899Barca bo są za młodzi, trzeba powoli wprowadzać w świat seniorskiej piłki, nie są gotowi, boją sie zepsuć talent xd

0

@FC1899Barca Trener nie boi się ryzyka, piłkarz chce pokazać się z jak najlepszej strony i to w takim meczu LM ;)

0

@FC1899Barca U nas Puiga się jedzie za to, że jest słaby w defensywie. Reyna po wejściu przegrał pojedynek z Mbappe, ale potem zaliczył asystę. Wiadomo młodzi będą błędy popełniać, ale zrewanżują się zaangażowaniem i pasją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?