La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

konto usunięte

0

Rok temu Modrić zdobywa złotą piłkę, jest najlepszym piłkarzem na świecie, a dzisiaj za słaby na Real i brakuje mu kondycji.

Takie opinie wyczytałem w notatniku.

konto usunięte

9

@Brosik > Modric
> Najlepszy piłkarz na świecie

1

@Brosik dzięki za pomysł stary, właśnie próbuję się wykasztanić, siedzę na tronie i cisnę ale nie bardzo idzie. Poczytam notatnik powinno pomóc. ;{)

konto usunięte

0

@Brosik Złota piłka dla Modricia to był po prostu pstryczek w nos wobec Ronaldo i jakieś wielkie nieporozumienie. Jasne, że CR stracił ZP odchodząc z klubu, ale czy odejście z klubu powinno mieć wpływ na wynik? Zresztą sam fakt, że Ronaldo nie został najlepszym piłkarzem w samej LM w tamtym sezonie było śmieszne i pokazało jaki będzie wynik ZP. Strzelił bramkę w każdym meczu do półfinałów, w każdym. Nikomu nie udało się w historii poza nim strzelić w pierwszych 6 kolejkach, a on strzelił w pierwszych 10. 15 goli (nikt w historii poza nim nie strzelił więcej.) i 2 asysty w samej LM, Modric przez cały sezon we wszystkich rozgrywkach miał 2 gole i 8 asyst. Modricia nie powinno być nawet w pierwszej trójce, nie wiem jak został najlepszym piłkarzem mundialu, znaczy się rozumiem że był po prostu kapitanem i tyle. To nie był nawet najlepszy jego sezon w Realu, tak naprawdę w szczycie formy był za Carlo w 2014 roku i świetnie grał też w latach 2015-2016. 2017 też przyzwoity ale miał bardzo długie okresy bez formy. Piszą, że brak mu kondycji i za słaby, bo Modric dołuje bardzo od sezonu 2017/2018, Valverde wygląda przy nim jak zawodnik z innej galaktyki,

konto usunięte

0

@Statistics najważniejszą imprezą był mundial, co Ronaldo na nim dokonał? również nie zgadzam się z tym że Modric powinien dostać ale jak jego według ciebie nie powinno być w 3 to Ronaldo nie powinno być w 10

0

@Brosik zapisać Ci kilka perełek z tej strony? Wśród nich królują teksty typu sprzedać Messiego póki coś wart

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?