La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

1

Ja bym nie porównywał Princa do Braithwaita . Po pierwsze Kevin to nie był i nie bedzie napastnik. Walory motoryczne oby panów są nie do porównania. Martin grał w lidze angielskiej gdzie motoryka jest podstawowym elementem a nie opalał się we Włoszech. Oczywiście nie sprawia to że musi mu się udać , ale "biegał" to on na pewno będzie.

konto usunięte

0

@PatrykBarca tylko ze Prince nas kosztował 18x mniej stąd tez oczekiwania do Braithwaita powinny byc 18x większe niz do Boatenga

1

@Avada Kedavra Prince nasz kosztował mniej ale nikt z nim oczekiwań poważnych chyba nie wiązał ? Martin kosztuje ile kosztuje ale gdy go sprzedamy za około 10-12 mln to będą wszyscy zadowoleni. Setien chciał napastnika to dostał. Sprawdzony w La liga , ma 6 bramek w tym sezonie a jak coś dorzuci to nawet wyjdziemy na zero i oczekiwania powinny być podobne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?