La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

9

"Fak" kosztował 2 mld złotych "rekompensaty abonamentowej". Jeżeli mamy około 16,5 mln ludzi pracujących, to licząc że każdy ma telewizor, płaci 120zl rocznie. To przecież więcej, niż kosztuje opłata abonamentowa która wynosi 75zl za rok. Gdybyśmy placili 75 zł rocznie, pewnie byśmy się oburzyli, że ściągają z nas kolejny podatek na media, które nie służą głównie przekazywaniu prawdy, a szkalują przeciwników politycznych. Tymczasem płacimy 120zl, czyli 60% więcej i w zasadzie nie da się odczuć wyraźnego oburzenia, bo ludzie nie zdają sobie sprawy, że to właśnie oni płacą te pieniądze, bo nie dokonują własnoręcznie opłaty na poczcie lub przelewu, więc nie widzą jak im to ucieka z portfela. Przykre jest to, że aż tylu wyborców nie rozumie, że są okradani, a następnie przekupywani własnymi pieniędzmi. Niesamowity poziom hipnozy.

1

@FutbolToMagia pamiętam rządy SLD, jeszcze lepiej PO i mimo wszystko wolę PiS. Jednak głosować będę na Konfederację. Mam nadzieję że byli wyborcy PiS nie przejdą na komuchów z SLD czy PO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?