- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
0
Pamiętacie swoją pierwszą pracę domową? Ja miałem za zadanie narysować szlaczek w trzy linie i pamiętam, że był stresik i sprawdzałem jaki inni to narysowali, żeby mieć pewność, że zrobiłem wszystko dobrze. :D
4
@Katalonbar Powaznie aż tak Ci to utkwiło w pamięci? rzeczywiście musiał być stresik. Ja w życiu nie pamiętam swojej pierwszej pracy domowej, może jej nawet nie zrobiłem, kto tam wie już teraz po tylu latach.
2
@Bobo25 Ja to generalnie nigdy nie pamiętałem swojej pracy domowej, nawet tej sprzed dwóch dni xD
0
@Katalonbar Chyba nie pierwsza, ale pamiętam jak w zerówce kazano nam na następny dzień napisać wszystkie litery alfabetu po 50 razy. Na domiar złego jak napisałem jakąś litere brzydko to rodzice ją zmazywali i kazali napisać od nowa. Trochę na to zeszło z tego co pamiętam.
0
@Bobo25 Ta jasne, bo uwierzę że nie zrobiłeś pierwszej pracy domowej. W przedszkolu i na początku 1 klasy nikt nie był taki odważny :D Dopiero później człowiek poznał cały system i zrozumiał że czasami można to olać :D
0
@ShinobiQWE Przecież nie napisałem że jej na pewno nie zrobiłem , tylko, że może jej nie zrobiłem. Nawet nie pamiętam kiedy była pierwsza praca, do przedszkola nie chodziłem, dopiero do zerówki przy szkole, ale nie pamiętam czy tam były jakieś prace domowe. A biorąc pod uwagę moje roztrzepanie w dzieciństwie i spędzanie każdego popołudnia na przysłowiowym "podwórku" mogę równie dobrze założyć że mogłem po prostu o niej zapomnieć a nie niezrobić specjalnie (o czym ty piszesz o tym systemie). Wszytsko pisałem pod hasłem "może" bo po prostu nie pamiętam, ale w 100% nie mogę wykluczyć nie odrobienia swojej pierwszej pracy domowej.