La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

konto usunięte

7

Ulubiony odcinek Miodowych lat? No i jak możecie, to uargumentujcie swój wybór.

Mój: "Mecz derbowy".
Dlaczego? Sama fabuła kozacka. Do tego teściowa i Kurski w odcinku to jakieś +100 do komizmu. "Nauka" Kurskiego pod tytułem "Jak być kibolem". No i to tajemnicze zaginięcie Norka, który okazał się liderem warszawskich łobuzów i człowiekiem, który odgrywał najważniejszą rolę w derbach Warszawy i w burdzie podczas meczu. Garował z mordercami, a sam się nazwał "zabójcą Stingera". :D

Chociaż na wyróżnienie na pewno zasługuje "Rodzina patologiczna", "Smak wolności", czy "Copywriterzy". :D

konto usunięte

3

@Hiacynk List z Nigerii chyba, ale w sumie to kazdy odcinek mnie śmieszy i nie mam jakiegos ulubionego :)

3

@Hiacynk ,, Dola Idola" i obsiewanie owsem tramwajów :D

5

@Hiacynk Wariackie Papiery, jak Karol wszędzie widział Norka :D Gwiazda Reklamy to też był fajny odcinek - "ząb mnie nie boli, ząb mnie nie boli, no ale boli Ala, boli" i potem Karol jak tego batonika ugryzł i mało co z bólu nie skonał xD

konto usunięte

4

@damianex10 "Ja gdziekolwiek nie spojrzę, widzę Norka. Idę ulicą - Norek, wchodzę do sklepu - Norek, gram w bilarda - Norek. Kompletnie oszalałem! Odbiło mi, rozumiesz? Odbiło mi. Norek, Norek, Norek, Norek, Norek... Zobacz, otwieram drzwi - NOREK!". Złoto. ;)

2

@Hiacynk Cześć Karol!

konto usunięte

1

@tadzik447 Cześć Tadzik! Patrząc na profilowe to powinienem napisać - Mister Ambalabamba? I'm very wesoły, że Mister tu do nas...

1

@Hiacynk albo to z zaciszem nocnym gdzie wynajmowali domek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?