- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
0
Szukam sobie korepetycji z matmy i widzę, że jakiś gość za lekcje online za godzinę zegarową bierze 300 zł. Dla uczniów, nie studentów.
Rozumiem, że jest tyle warty ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić, ale zastanawia mnie czy jest jakaś niesamowita różnica pomiędzy jednym korepetytorem stacjonarnie za 50 zł a drugim online za 300 :D Nigdy się nie dowiem, bo aż tak bogaty nie jestem, ale ciekawi mnie czy jest większa jakość.. materiały.. nie wiem.
Co o tym sądzicie? Byliście kiedyś na korepetycjach >150zł?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja byłem ale z biologii a nie matematyki.
0
@Gosciuu Nie, najdroższe korki jakie miałem to w grupie 5-6 osób z angielskiego po około 60zł za godzinę, ale u super renomowanego gościa. Za lekcje indywidualne nie pamiętam ile brał ale sporo pewnie coś w granicach 150~. Ale jakość była niesamowita to trzeba przyznać, nie było cackania. Poziom był mocno studencki a chodziłem tam na początku liceum.
Wyższych cen sobie nie wyobrażam, może w Warszawie
0
@Gosciuu Ja akurat miałem koleżankę która dawała korepetycję i brała 20 zł za korepetycję, ale szczerzę, to zależy w jakim mieście i z czego te korepetycje ( czyli jaki materiał )
0
@Gosciuu Nigdy bym tyle nie dał. Jak byłem gimnazjalistą i mama czasem szukała mi korepetytora od matmy / chemii / fizyki (ale gł. matma) to nie płaciła więcej niż 30/40zł za godzinę. Niektórzy to na głowę z tymi cenami padli ;) Wszystko zależy od korepetytora, jego podejścia i osobowości, ponieważ można mieć wielką wiedzę, ale być bucem, który nie potrafi jej przekazać.
Samemu jak dawałem korki z angielskiego kilka lat temu to brałem 25/30zł za godzinę. I od jednej 50zł / 1,5h.