La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

konto usunięte

0

Dzisiaj Rakitić gra świetnie. Takiego Chorwata potrzebujemy, chociaż raz czy dwa razy się zagapił.
A Messi? To przecież Messi, nie ma co opisywać.

0

@pomi11 to przejęcie to jedyna dobra jego akcja w tym meczu.

konto usunięte

0

@messi564
Pierwsza bramka to też fajne zagranie Rakitić'a. Kilka fajnych wymian, jak chociażby z Messim, gdzie zabrakło Chorwatowi decyzji o strzale. Gra naprawdę dobrze. Może świetnie to przesada, ale w takiej formie jest godny gry w pierwszej "11".

0

@pomi11 what? Jakie fajne zagranie? Przecież to zwykle podanie na 3 metry. Vidal czy Arthur zagrali takich kilkanaście/dziesiąt i tylko geniusz Messiego sprawił ze Ivan ma asystę. Kilka groźnych strat i głupich podań. Najsłabszy w pomocy dzis

0

@pomi11 dodam jeszcze najwięcej strat: 9 w całej linii pomocy. Pozostała 3 łącznie straciła piłkę 14 razy.

konto usunięte

0

@pomi11 to było zwykłe podanie. Problemem Barcelony jest to, że w ostatnich kilku latach pomocnicy, właśnie np. Rakitić, nie podawali w takich sytuacjach do dobrze ustawionego zawodnika, tylko odgrywali do boku. A ta sytuacja z decyzją o strzale jest jedną z wielu, kiedy Rakitić marnuje świetną sytuację.

konto usunięte

0

@messi564
Patrząc na 80-90% zagrań naszych pomocników w ostatnich meczach, to jest fajne zagranie. Między dwoma zawodnikami, celnie i z odpowiednią siłą. Nie twierdzę, że to było genialne zagranie, że nikt inny by tak nie potrafił. Zdaję sobie w 100% sprawę też, że Rakitić popełnia błędy, i że nie jest to genialny występ(z tym "świetnie" przesadziłem, co już napisałem).
Mimo wszystko, jest pod grą, i to wygląda dobrze(w sensie gra w trójkątach, fajnie wymienia piłki z innymi) , plus świetny pressing przy golu na 3:0. Nie musi być najlepszy by ocenić jego grę na "dobrze".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?