- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1346 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1346 Culés
1
Na ten moment nie widzę nikogo, kto mógłby zagrozić Fury'emu. Joshua też polegnie jeśli dojdzie do tego starcia. Fury jest po prostu za szybki. Śmiem twierdzić, że nawet Kliczkowie w najwyższej formie nie daliby mu rady. Jedyną szansą na pokonanie go jest jeden potężny, nokautujący cios, do którego zdolny jest tylko Wilder, ale jak widać nawet on nie był w stanie tego zrobić.
0
@Pawlak1992 mimo wszystko bracia z Ukrainy w swoim najlepszym czasie spokojnie by mu dali rade
1
@Avada Kedavra Nic by Nie dali. Śmieszy ta gloryfikacja starych mistrzów. Witalij był zbyt wolny i miał za krótkie ręce aby go wypunktować. O ko nawet nie ma co gadać. Władimir jak pokazała pierwsza walka był sporo gorszy.
1
@Avada Kedavra Na jakiej podstawie tak uważasz? Kogo oni takiego pokonali, kto dorównywałby umiejętnościami i szybkością Fury'emu?
2
@Pawlak1992 Bo ludzie bezmyślnie wynoszą pod niebiosa dawnych bokserów. Przecież znajdują się niektórzy co pisze że Rocky Marciano z lat pięćdziesiątych ważący 84 kg i mający 184 cm byłby równorzędnym rywalem dla dzisiejszych zawodników
1
@Kusco15 I chyba w ogóle nie analizują walk. Ludzie gloryfikują Władimira bo przez około 10 lat był mistrzem. Tylko kogo on przez te 10 lat pokonał? Miał na rozkładówce jakiegoś wielkiego pięściarza? Jego największym i najtrudniejszym przeciwnikiem był Powietkin, który z resztą przez pierwsze rundy dawał mu niezły wycisk, tak że Kliczko musiał cały czas klinczować. Ponadto Ukrainiec miał szklaną szczękę, co udowodnili Sanders i Brewster, nawet naszemu Wachowi niewiele brakło, gdy jednym mocnym ciosem zamroczył Kliczkę, ale gong go uratował.
Witalij taka sama sprawa, tyle lat walczył, a przeciwników miał jeszcze słabszych niż jego brat. Ludzie chwalą go za to, że prowadził na punkty z Lennoxem Lewisem. Tylko, że Lewis był już wtedy u schyłku kariery, a i tak z nim wygrał.