La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 985 Culés

5

Ale pizga złem na dworze. Patrząc na to, jaka była zima i co się dzieje w pogodzie, to ja się naprawdę bardzo obawiam o lato...

7

@macio_944 No mam nadzieję, że będzie cały czas nie więcej niż 25 stopni i delikatne wiaterki :D Idealnie by było

1

@macio_944 Panie kierowniku, jak jest zima to musi być zimno

5

@Bykunn
Też bardzo bym tak chciał. Idealna pogoda na lato. Ale wg. mnie nie ma szans i obawiam się, że pogoda będzie dla mnie najgorsza, czyli upał, parno, duszno, potem gwałtowna burza, ochłodzenie na 5 minut i znów upał...


@Jakchcesz
Ale Panie Inżynierze, tutaj nie jest zimno "bo zima", tutaj jest zimno "bo pizga wiatrem" :/

konto usunięte

0

@macio_944 ja to samo. Rok temu w czerwcu było piekło po przepięknym ciepłym i mega suchym maju. Moze być skwar nie do wytrzymania i gwałtowne, niebezpieczne nawalnice.

konto usunięte

0

@macio_944 ja nie, te czekanie na nasze lato jak na loterii jest bez sensu lepiej troszkę wydać więcej i lecieć na południe

0

@Jaca27 ja to bym wydał trochę kasy żeby w chłodniejsze miejsca polecieć niż spędzać w Polsce lato.

1

@SylwekFCB U mnie w tamtym roku nie było ani jednej burzy przez całe wakacje.

0

@macio_944 liczę na siarczysty upały

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?