- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
12
A ja pierwszy raz chyba od paru ładnych lat czuję taką dużą ekscytację dzisiejszym meczem. Jednak rozsądek podpowiada, że dana ekscytacja zostanie zweryfikowana wieczorem, ponieważ mała jest szansa na to, że nagle Barcelona zacznie pokazywać najlepszą swoją wersję na tak trudnych stadionach. To głęboki problem i nie załatwi się go zmieniając tylko stylu gry i trenera. Tak czy siak, gdzieś tam tli się nadzieja na naprawdę wielkie widowisko ze strony Barcelony. Chciałbym, by ten klub znów był na ustach wszystkich, w pozytywnym, sportowym świetle. Amen.
4
@macio_944 Mam podobnie, choć chyba trochę bardziej optymistycznie. Tak po części wchodzimy z czystą kartą w fazę pucharową Ligi Mistrzów. Może za sprawą zmiany trenera część presji po kompromitacjach z Romą i Liverpoolem zejdzie z naszych piłkarzy.
3
@KamQiX ja mam mieszane uczucia troche, tzn. wierzę że wygrają i czekam z optymizmem również na mecz. Ale ostatni rok (Liverpool) pokazał że słowa "jesteśmy zmotywowani bardziej niż kiedykolwiek po tym co stało się rok temu" nie znaczą za wiele. Trzeba czekać co się wydarzy