La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

7

Nie pojmuje działań tego zarządu, setki milionów wydane na tranfery, a brakuje zawodników 1szego składu do gry. W ataku musimy ratować się 17-latkiem i napastnikiem sprowadzonym z przypadku, bo w głupi sposób pozbyliśmy się Pereza i Ruiza (a zarobione pieniądze i tak wtopiliśmy potem właśnie na Martina). Kupno Malcoma chyba tylko po to, by zagrać na nosie Romie, bo nas ograła xD Na środku obrony brakuje prawonożnego stopera, bo wypchnęliśmy Todibo, jednocześnie żałując latem pieniędzy na De Ligta, który przy starzejącym się Pique był idealną opcją. Oddanie Jaspera za Neto bez jakiejkolwiek korzyści (finansowej) dla klubu. Kupno za kosmiczne pieniądze Griezmanna dla samego nazwiska, bez pomysłu gdzie ma grać. Kupno Firpo w miejsce Mirandy czy Cucurelli, którzy wyobrażam sobie, że wcale gorszymi zmiennikami Alby dzisiaj by nie byli. Wague właściwie nie wiem, w jakim celu sprowadzony został do klubu. Paulinho kupiony za 40mln po to by rok potem oddać go za podobne pieniądze w niezrozumiałych okolicznościach. Do tego dodajmy wizje Coutinho jako nowego Iniesty czy "Neymar na 200% zostanie". Nie mamy skrzydłowych, ani nikogo na środek ataku. Ofensywa oparta na cudach Messiego.

I nie krytykuję tutaj żadnego z wymienionych piłkarzy, bo trzymam za nich kciuki jak za każdego innego gracza Barcy - po prostu ten ten zarząd to jakaś pomyłka.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?