La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

65

Proszę Pana 45 minut myliliście sędziego... a potem powiedział Pan :„ niemiec to niemiec” no świetne przygotowanie do pracy, potem opowiadał Pan głupoty, że Griezmann nauczył się defensywy w Barcelonie i, że w ATM tyle nie biegał do tyłu... Panów komentarz był po prostu żenujący

konto usunięte

60

@IronSanHybrid żałosny człowiek. #muremZaJulia

6

@IronSanHybrid Kto takich ludzi tam zatrudnia?...

4

@Coutinho007 Marian Kimita XD @juliacicha jesteśmy z Tobą :D

2

@IronSanHybrid Niech dalej pan Marian takich ludzi zatrudnia to na pewno im skończą słupki za to :D

konto usunięte

7

@IronSanHybrid Aż chyba sam ich tam pocisnę :)

5

@Hushovt Ja na tłiterku jade z wichniarem i feddkiem ciekawe czy odpiszą xD kiedyś ze Stanem się spierałem :P

konto usunięte

1

@IronSanHybrid podrzuć wszystkim jak będzie coś ciekawego;)

2

@FranzMaurer Jak coś będzie (ale wątpię) to dam znać :P akurat piszę min. w tej dyskusji co Julia.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid No ja już swoje napisałem.Z Wichniarka jest równie żałosny komentator/ekspert co piłkarz :]

0

@Hushovt no nie wiem, czy akurat pilkarzem byl zalosnym - raczej niespelnionym do konca, ale troche na zachodzie pogral i postrzelal, a nie tylko w polskiej lidze na przyklad.

Ekspert/komentator gowniany, z tym sie zgodze.

3

@FranzMaurer Haha dzięki, co tam się porobiło...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?