La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

Oby Puig ograł się chociaż na końcówkę z Sociedad i coś więcej z Mallorca. Bo nawet jeśli wróci Roberto to będziemy potrzebowali Ryśka. Na chwilę obecną wydaje się, że jeśli wróci Pique wyjściowa jedenastka na rewanż przedstawia się następująco:
MATS - Semedo Pique Umtiti Alba - FDJ Ivan Arthur - Fati Griezmann Messi.
Na ławce z pierwszego zespołu Lenglet, Firpo, Roberto. Dlatego ważne żeby Puig złapał kilka minut, bo w razie czego (odpukać) gdy trzeba będzie gonić wynik mamy tylko Roberto i Puiga. (Pewnie dojdzie jakiś Collado czy Manaj, ale to są zawodnicy którzy nawet nie zadebiutowali, ba, nie zawsze trenują z pierwszym zespołem)

0

@messi564 za długo do rewanżu żeby skład układać

0

@Odcinkowy No jeśli nikt nie wypadnie to do dyspozycji będzie:
BR: MATS, Neto
Obrońcy: Semedo, Pique, Lenglet, Umtiti, Alba, Firpo, Roberto
Pomoc: Rakitić, FDJ, Arthur, Puig
Atak: Messi, Griezmann, Fati

Pod warunkiem, że Roberto, Pique i Alba zdążą się wyleczyć.

Mając do dyspozycji 3 napastników, 4 pomocników można już spokojnie przewidywać jaki skład zagra, chyba że ktoś wypadnie

0

@messi564 słowo klucz które sam uzyles: "jeśli nikt nie wypadnie"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?