La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

1

Real miał w pierwszej połowie większe posiadanie piłki od City! Ale teoretycznie grali u siebie, a City chciało bardziej spokojnie zacząć, a później przejąć inicjatywę i faktycznie po przerwie rzucili się z wysokim pressingiem i przejęli środek.
My z Realem też raczej na SB będziemy bez piłki, bo ostatnie mecze faktycznie bardziej z kontry graliśmy.
Mimo wszystko Pep pokazał dziś Łysemu kto jest najlepszym trenerem na świecie. Brawo City! Barca powinna zagrać podobnie jak oni to wygrają na spokojnie. VeB!

2

@Barca_Big_Moment Oj właśnie myśle że Setien wyjdzie na wojne o piłke i że ostatecznie to my będziemy dłużej w jej posiadaniu (co nie musi być kluczowe w kwesti wyniku, ale myślę że może być ważne)

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment tak jak by Pep nie był łysy...

1

@Kacper1432 Też tak myślę, ale jeśli widzę Rakitica i Vidala w środku pola to jakoś mam wrażenie, że tego środka nie idzie przejąć ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?