- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
23
1/8 finału Ligi Europy:
Istanbul Basaksehir - FC Kopenhaga
Olympiakos FC - Wolverhampton Wanderers
Rangers FC - Bayer Leverkusen
VfL Wolfsburg - Szachtar Donieck
Inter Mediolan - Getafe CF
Sevilla FC - AS Roma
Eintracht Frankfurt/Red Bull Salzburg - FC Basel
LASK Linz - Manchester United
0
@Hiacynk Wilki, Bayer i United stawiajcie domy
9
@Prezes_sycylijczyk "Wilki"... Nie wiem czy wiesz, ale w tym zestawieniu są trzy zespoły, które noszą przydomek "Wilki". Wolves, Wolfsburg i AS Roma. :)
0
@Hiacynk Faktycznie xd chodziło mi oczywiście o Wolverhampton
0
@Hiacynk Inter, Wolves i United pewniaczki. :D
1
@FeloRPS Moim zdaniem pewniaki są dwa - Manchester United i Bayer Leverkusen. Inter zagra z rewelacją tego sezonu, zespołem, który wyeliminował Ajax. Na dodatek Getafe gra bardzo defensywnie. Wolves również moim zdaniem niepewne, bo Olympiakos sobie z Londynu wygraną wywozi.
Najciekawiej to zdecydowanie: Sevilla - Roma.
0
@Hiacynk Sevilla przestaje w moim mniemaniu zaliczać się do "Najciekawiej to zdecydowanie", niestety. A Szkoda.
0
@Hiacynk Wolves mam nadzieję że nie da ciała, Inter wydaje Mi się że u siebie wygra a w rewanżu będą mieli kłopoty, Sevilla vs Roma ciężki mecz do obstawiania, obie strzelą można stawiać najbezpieczniej. :)
1
@escarabajo Roma z Gentem też nic ciekawego nie pokazała. 2:1 w dwumeczu... Chociaż ich usprawiedliwia fakt, że grają co trzy dni praktycznie jednym składem. Patrząc na marki, to najciekawiej. Chociaż Inter - Getafe również może być niezłym meczem.
@FeloRPS Getafe to ciężki orzech do zgryzienia. Z Ajaxem w miarę łatwo, a od Sevilli ostatnio u siebie 0:3 dostali. Nie no, myślę, że Inter przejdzie, ale męczarnie będą.
0
@Hiacynk Inter u siebie powinien wygrać, oby Lautaro wrócił do formy to na stówę wygrają. :)
1
@FeloRPS To prawda. Oby Martinez już w niedzielę wrócił do formy i ładował bramki Juventusowi. :)
1
@Hiacynk Oby też na to liczę. :)
0
@Hiacynk No nie pokazała... ale widziałeś wyniki Gentu u siebie? 20 ostatnich meczów i tylko 4 porażki. U siebie od lipca na kilkadziesiąt spotkań bez porażki i raptem 4 remisy.
0
@escarabajo Tak, widziałem, ale jednak Serie A jest od lata świetlne przed ligą belgijską. Zobaczymy. Chociaż trochę masz racji, zazwyczaj te pompowane hity są słabe. :D
0
@Hiacynk Właśnie:) Zobaczywszy wczoraj składy Arsenalu i Sevilli pomyślałem odpowiednio: pogrom i spokojne zwycięstwo. Jak się skończyło wiemy:)