La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

2

Czytam czasem Wasze komentarze o Wrestlingu. Nie jestem pewnie tu najstarszy, ale też nie młodziutki. Pamiętam czasy WWF - Yokozuna, Big Bossman, Bam Bam Bigelow, Tatanka, Hulk Hogan, Udertaker, Shawn Michaels, Bret Hitman Heart, Doink, Razor Ramon i wielu innych... to były dla mnie niesamowite czasy, których uważam że żaden wrestling już nigdy nie powtórzy (aczkolwiek może się mylę). Gdzie oglądacie aktualnie te swoje Wrestlingi? Chętnie bym porównał, zobaczył co tam się dzieje. :)

0

@FutbolToMagia desirulez.net

0

@FutbolToMagia Hulk Hogan, Smoła i Sacz:D Riki Fler:)

1

@FutbolToMagia Pooglądałbyś coś prawdziwego, a nie jakieś teatry na ringu :D Polecam ostatnią walkę Fury - Wilder.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FutbolToMagia Ja trochę później, gdzieś końcówka lat 90-tych i początku obecnego wieku. Pamiętam: Triple H, the Rocka, Stiga (czy jakoś tak, ten z pomalowana na biało twarzą), Big Schocka, czy mojego wtedy mojego ulubionego Goldberga.

konto usunięte

0

@FutbolToMagia watchwrestling. Teraz wrestling jest zupełnie inny, teraz stawia się dużo bardziej na poziom ringowy aniżeli gimmicki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?