La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

6

Już wolę żeby się na nich uczył i je popełniał (choć i tak to robi) niż grał tak asekuracyjnie i bez jajowo.
https://x.com/neurophate_/status/1233715701132791808

2

@Coutinho007 No przepraszam bardzo, ale Digne przy nim to wyglądał jak mistrz lewej strony. Firpo póki co gra strasznie nijako przede wszystkim, zero z przodu, niepewnie z tyłu.

0

@panczo Widać, że ma nogi z waty.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Ta wypowiedź + fakt, że Alba dostał zielone światło do gry, dają jasno do zrozumienia, kto jutro zagra na LO ;)

0

@LuisSalvano Nie wierzę, że Alba wyjdzie od 1 minuty.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Well... You should believe.

0

@LuisSalvano Nie będą ryzykować odnowieniem sie urazu myśle a Alba bedzie niezbędny na resztę sezonu i jak wejdzie od 1 świeżo po kontuzji na klasyk to może się to różnie skończyć z drugiej strony jak widzę Firpo jak gra na LO to już chyba bym wolał tam nawet Umtitiego.

konto usunięte

0

@Coutinho007 On nie miał poważnej kontuzji i krótko pauzował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?