La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 673 Culés

34

https://mobile.twitter.com/PiterTAG/status/1233854408347308033 Można i to bez zamykania trybun? Wystarczy chcieć

0

@takisobiektos U nas gdyby klub się tak postawił kibolom byśmy mieli polskie piekiełko. Całe środowisko kibolów bez względu na sympatie by stanęło za kibolami. Właściciele klubu by byli obrzuceni błotem i w ich kierunku by poszła duża liczba gróźb.

10

@takisobiektos U nas się chroni patole czyli pseudogangusów z trybun.

10

@Criss18Barca Widocznie kluby powinny pójść na wojnę z kibilami, skoro i tak płacą kary za ich wybryki

0

@takisobiektos oczywiście miało być kibolami, nie mogę już edytować xD

0

@takisobiektos tylko zobacz że jak Bayern ukaże nawet 5 tys kibiców to praktycznie nikt tego nie odczuje a jak taka Lechia by ukarała 2 tys kibiców to byłby pusty stadion.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?