- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
0
Witam mam pytanie.
Czy Urząd skarbowy moze sciagnac pieniadze z pracy z najnizszej krajowej za oplaty komunalne? Czy ktos orientuje sie w temacie?
2
@Maniek9444 US może wszystko
0
@Avada Kedavra Slyszalem ze jesli ktos ma najnizsza krajowa,urzad nie ma prawa nic sciagnac. Szczegolnie ze wujek bierze pensje do reki,ale pracuje legalnie na umowe. Pytanie czy moga mu to zajac.
0
@Maniek9444 No jak nie płaci za coś za co powinien płacić to dlaczego nie? Jak zarabiasz minimalną to możesz nie płacić za prąd wodę czy wywóz śmieci?
0
@Bykunn nie zrozumiales pytania,nie wazne czy placi czy nie placi, nie opbchodzi mnie to. Chce sie tylko dowiedziec czy moga mu to zajac w przypadku najnizszej krajowej? duzo ludzi mowi ze jesli taka zarabiasz,urzad nie moze ci zajac wynagrodzenia za oplaty komunalne. Czy jest to prawda?
0
@Maniek9444 z tego co się orientuję płaca minimalna musi zostać do dyspozycji podatnika, z płacy minimalnej nie ściąga się nic, poza alimentami.
0
@Kamil92 No jeśli tak by to działało to by było sukinsyństwo w stosunku do ludzi normalnie pracujących i płacących rachunki
0
@Bykunn Ale tak to działa, jest coś takiego jak kwota minimalna do egzystencji i do pewnych wartości urząd i państwo muszą zostawić obywatelowi do przeżycia.
0
@Bykunn z calym szacunkiem kolego ale jesli nie masz nic do wniesienia w tej dyskusji prosze idz sobie komentowac gdzie indziej. Nie potrzebuje tu Twoich madrosci i pogladow. Wujek ma problemy finansowe i staram sie mu pomoc. Musze sie tego dowiedziec a nie moge nic znalezc w necie,ksiegowosc 24h tez nie odbiera. Pozdrawiam!
0
@Maniek9444 No patrz a ja w necie znalazłem w 2 minuty... A to że ma kłopoty finansowe to nie znaczy, że może sobie żyć za darmo bo inni ludzie też kolorowo nie mają a opłaty komunalne muszą płacić.
0
@Kamil92 Czyli jest szansa ze nie sciagna mu tego z pracy.
0
@Bykunn zarzuc linkiem
0
@Maniek9444 tylko pamiętaj, że zapytałeś o to czy z płacy minimalnej. Organy egzekucyjne mają zawsze też inne drogi egzekucji długu, chyba, że Twój wujek nie ma nic i żadnych oszczędności i jedynymi pieniędzmi, którymi dysponuje co miesiąc jest równowartość pensji minimalnej. Na pewno nie skończy się to na tym, że stwierdzą, że skoro wujek ma minimalną to nic mu nie zrobią.
@Bykunn spokojnie Kolego, nie denerwuj się :)
0
@Maniek9444 Miałem kiedyś praktyki na studiach w kancelarii komorniczej i kwota, której nie mógł zabrać komornik mimo prawomocnego wyroku sądowego to było 80% wypłaty minimalnej. Jednak to było ponad 5lat temu, nie wiem jak teraz to wygląda. Pamiętaj, że oprócz zajęcia wypłaty jeżeli ma na siebie auto, mieszkanie, ziemię czy cokolwiek innego to i tak się dobiorą do tego, prędzej czy później .