La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 640 Culés

5

Nie dla psa kiełbasa. Z taką grą, bez walki, bez biegania, zaangażowania i pokazywania na boisku jaj tak jak to pokazał np. Manchester City z Realem nie zasługujemy na ligę czy LM. Jesteśmy bez formy i bez pomysłu na grę. Jeszcze jak była kondyncja w pierwszej połowie to jakoś to wyglądało, ale druga połowa pokazała czym się kończy brak przygotowania fizycznego i źle przeprowacany okres przed sezonem. Chiny, USA, Japonia, Chiny i co jeszcze? Po co ? Żeby zarobić te śmieszne kilka milionów dolarów które później i tak utopimy w niewypałach transferowych? Lub zapłacimy zawodników którzy powinni zarabiać 2 - 4 mln, a zarabiają 6 - 12 mln ? Płacimy zawodnikom horendalne kwoty i nic z tego nie wynika. FC Barcelona z każdym sezonem gra moim zdaniem co raz gorzej i staczamy się. Bez gruntownych zmian w zarządzie i przyjdzie taki moment, że w składzie nic nie wygramy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?