La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

2

Odstawcie emocje do lodówki i przestańcie narzekać i szukać kozłów ofiarnych i wytykać błędy.Z taką grą do końca ligi prędzej to Real pogubi punkty niż my , nawet jeśli oni odpadną z LM a my nie bo na to się zanosi i w teorii powinni mieć więcej sił na lige.Powinniśmy przypieczętować dobrą gre w pierwszej połowie co najmniej jednym golem no ale trudno.Ważne ze nie ma Valverde i naszą Barce znów da się oglądać choć w drugiej połowie siedliśmy.Ci co będą bronić Ernesto proponuje puścić sobie jesienne 0-0 z Realem.Jeśli miałbym już wytknąć jakiś błąd to zdjęcie Vidala bo od początku mi to śmierdziało.Od razu wiedziałem że nie będzie tak ciasno w drugiej linii , Rakitić byłby optymalnym zmiennikiem a za Griezmanna który zniknął powinien wejść Martin/Fati.Powinniśmy popracować nad wykańczaniem akcji bo radość ze stworzenia sytuacji po ładnej akcji nagradzona golem ani tym bardziej i punktami nie jest.
Odnosze wrażenie że w tej pierwszej połowie Sergi Roberto byłby nie skory do tak dobrej gry i hamowałby płynną gre wraz z determinacją łamaną na fantazje a zarobiłby jeszcze kretyńską kartke i musiałby zejść w drugiej połowie by nie ujrzeć czerwieni no ale to tylko przypuszczenia.w XXI wieku po raz pierwszy w dwumeczu z Realem nie zdobyliśmy ani jednego gola.Na pozostałą cześć sezonu jestem jednak dobrej myśli.Pozdro kibice.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?