- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 470 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 470 Culés
2
Przestańcie już tak narzekać. Pierwsza połowa była najlepsza w tym sezonie. W drugiej jakby zabrakło sił, a z ławki nie miał kto wejść. Niedługo wróci Roberto i będzie więcej opcji.
W pierwszej połowie zabrakło jedynie skuteczności, bo mogliśmy rozstrzygnąć ten mecz.
1 bramka padła pechowo, bo gdyby Pique nie dotknął piłki to Ter Stegen na luzie by to obronił.
Po tym meczu jestem optymistą i myślę, że ligę wygramy.
LM przy szczęśliwym losowaniu i powrocie Suareza na półfinały (istnieje taka możliwość) mamy szansę wygrać.
Widać ogromne różnice w ustawieniu się zawodników w porównaniu do tego co było za Valverde. Wszystko jest teraz zorganizowane, piłkarze nie dubluja pozycji jak to było notorycznie za Valverde.
A to dopiero pierwszy miesiąc pracy Setiena.
2
@BaRcA!FaN Roberto naszym wybawicielem......
2
@BaRcA!FaN " W drugiej jakby zabrakło sił" mądry cytat. masz racje. Zakaz drugich połów, bo biedaki się męczą. A i rewanżowych meczów w Lidze Mistrzów również zakazać, bo to szok dla ich organizmów;)
0
@Maciek069 Roberto daje dużo opcji do gry w każdej formacji. Świetnie rozumie grę Barcelony, gdyby to on wszedł za Vidala to obraz gry wyglądałby zupełnie inaczej w drugiej połowie.
0
@BaRcA!FaN chcesz zobaczyc najlepsza 1 polowe i brak sil w drugiej? Polecam Barca vs Borussia na CN.
0
@BaRcA!FaN Też mi się wydaję, że ligę wygramy, Real nic wielkiego nie gra. Jednak najważmiejsze to LM, obyśmy na wyjazdach grali jak dziś, a jakaś szansa będzie.