La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 876 Culés

15

Jest dobrze


konto usunięte

2

@zadafcb gra na wyjazdach jeszcze nigdy nam tak bardzo nie kulała jak w tyk sezonie

3

@zadafcb Już zanotował tyle samo porażek, co Valverde na wyjeździe przez cały ten sezon.

1

@zadafcb ważne, że gorzej byc nie może niż za Valverde

0

@Bagsik88 No własnie chyba jedank jest gorzej. Patrz post wyżej.

1

@Bobo25 to jest ironia. Wiele razy tu czytałem, że gorzej niż za Valverde nie będzie.

0

@Bagsik88 Sorki, nie wyłapałem.

0

@Bobo25 Spoko, wszystkim zdarza się.

konto usunięte

0

@zadafcb 1 wygrana i 4 porażki,mały błąd,ale i tak ..żenada

konto usunięte

0

@Bagsik88 Tak jak by Barca za Valverde miała do końca sezonu nie przegrać xD
Ciekawe kto przygotował tak zespół i kadrę że w 60 minucie brakuje im prądu, a z ławki nie ma kto wejść, chyba nie Setien.
Ernesto Valverde: "Nigdy nie przykładam zbyt dużej wagi do przygotowania fizycznego" To chyba tyle w temacie.

Valverde faktycznie mógłby przegrać mniej, bo robił by obronę częstochowy i liczył na cud Messiego. Setien tak nie gra i widać że chłopaki wytrzymują z trudem jedną połowę.

0

@SzahMatt To EV oddał Pereza czy Todibo. To EV odstawil Fatiego. To EV nikogo sobie nie ściągnął.

Wycinek wypowiedzi. Przytocz cała.

Kiedy grał tak, że obrona Częstochowy była?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Cały czas tak grał? Gra na niskim pressingu, cała drużyna cofnięta na własną połowę i czeka z odbiorem, do tego często 4-4-2 i męczenie buły z każdym przeciwnikiem.

0

@SzahMatt To Ty chyba nie wiesz co to obrona Częstochowy. Obejrzyj sobie Atletico.

No teraz to jest bajka, klepanie na swojej połowie, strzałów czy stworzonych sytaucji jak na lekarstwo, gra 442, gra np. Z Ibiza to uczta dla oczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?