La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

konto usunięte

0

Sorry ale jak dla mnie to ten zespół trzeba zaorać i zacząć budować od podstaw.Zaczynajac od samej góry czyli zarządu, z trenerem który ma łeb na karku. Kończąc na personaliach w drużynie: Ter Stegen, Lenglet, moooze Umtiti, Arthur, De Joung, Fati, Messi jeszcze na chwile, no i na chwile Suarez to ludzie którzy powinni zostać. A poza tym to albo w tym zespole ludzie którzy, są po prostu na ten klub za słabi ( Semedo, Firpo, Braithwaite, Rakitic) albo święte krowy które wygrały już wszystko i ich prime dawno minął ( Piqué, Busi, Alba). Piłka jest dużo szybsza niż kilka lat temu, trendy wyznacza teraz Liverpool i City, zobaczcie sami, my chcemy grać niby tak jak za Guardioli, ale sam Guardiola nie gra już tak jak kiedyś kiedy wygrywał trofea z nami. Teraz wszystko jest bardziej oparte na szybkości fizyczności i mega wysokim tempie. A nie graniu w poprzek boiska z 80% posiadaniem piłki. Potrzebna nam nowa generacja piłkarzy i trenera, którzy są świadomi ze piłka się zmienia i ewoluuje.

konto usunięte

1

@mikael Jednym zdaniem: jesteśmy niewolnikami "stylu Barcy", który bez odpowiednich wykonawców na najwyższym poziomie (Xavi, Iniesta, Busi w formie, Alves itd...) nie przynosi żadnych efektów.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 i pod tym zdaniem podpisuję się ręką i nogą ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?