La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

konto usunięte

1

Chyba już oficjalnie Liverpool spuchł. A zaczęło się to od meczu z Atletico. Chyba ich materace zabiegały wtedy bo nie ustępowali na krok xD. A po drugie chyba to ich trochę podłamało mentalnie bo byli już przyzwyczajeni do tego że z każdym na koniec i tak wygrywają a z materacami nie dało rady się przebić przez mur ani nawet celnego strzału oddać.

konto usunięte

2

@SuperVegeta Puchnięcie zaczęło się dużo wcześniej moim zdaniem. Tylko jeszcze te punkty ciułali, bo nie grali wtedy z mocarzami. Przypomnij sobie mecz z Wolves, gdzie rzutem na taśmę wygrali, a wyglądali o wiele gorzej. Albo ostatni mecz z West Hamem, gdzie niestety Fabian się nie popisał, ale Młoty też to mogli wygrać. Teraz to już tylko równia pochyła. Klopp mało rotuje, to teraz zgniłe owoce zbiera.

3:1 pyknęli City w lidze, ale założę się, że gdyby teraz z nimi zagrali, to dostaliby wpierdziel ostry. Fizycznie to już nie The Reds z początku sezonu, co jest logiczne.

0

@Hiacynk dodaj do tego ze sporo meczy wygrali tylko po 1-0 (tak wiem to nadal 3pkt ale jednak).

konto usunięte

0

@Tomek54321 1:0 to nie wyznacznik. Większość meczów wygrali zasłużenie. Nawet jak 1:0. Tylko przed Atletico było widać, że oni są wypompowani. Oczywiście ławkę Klopp ma, ale sztuką jest posiadanie gracza, którego wystawisz i nie będziesz trząsł portkami czy Ci czegoś nie wywinie. Tutaj Salah i Mane na ławce i nawet nie ma kogo wpuścić, bo te skrzydła to topka światowa, a na ławce gile na poziomie Championship. Potwora mimo wszystko Klopp stworzył i ligę pewnie wygrają, ale brak jakościowej ławki odbija się czkawką.

0

@Hiacynk nie mam nic do Ciebie. Ale jak mozna nazwac klub potworem ktory zdobyl rok temu LM a w tym roku juz tylko Mistrzostwo bo LM to niewiaeomo czy Atleti przejda. Potworem to nazwij Real za 3 LM czy Barce za sekstet czy tryplety. Live to potworem jest w Lidze bo ciezko ich nazwac potworem w Europie jak na 5 czy 6 lat Kloppa tylko raz LM wygrali

0

@Tomek54321 Potwór jak najbardziej. 2 razy finał LM pod rząd i w ciągu tych 2 sezonów wygrali prawie wszystko w lidze.

konto usunięte

0

@Tomek54321 No sam nie lubię Liverpoolu, ale chłopie. Przed erą Kloppa oni tułali się po 8 miejscach. Ja wiem, że kasa na transfery też poszła, że Klopp nie zbudował tego zespołu bez portfela, ale jednak zdobycie Ligi Mistrzów to duża rzecz. W tym sezonie mają Superpuchar już + najprawdopodobniej ligę. No i Klubowe Mistrzostwo Świata. Nadal to potwór mimo słabszej formy. Życzę im jak najgorzej, ale nie docenić pracy Jurgena to grzech.

P.S - nigdzie nie jest powiedziane, że Liverpool nie wygra w tym sezonie LM. Mają nadal sporą szansę. Rewanż u siebie i tylko 1 bramka straty.

0

@donleoJR co ? Jakie wszystko ? W tamtym sezonie podworkowe trofea PeP mu zabral. A 2 lata temu jak dostal wpier w finale od Realu to ani LM ani Mistrzostwa chyba tylko 1/2 puchary anglii

0

@Hiacynk ja nie napisalem ze nie doceniam pracy Kloppa ale kurde potwor ? Serio ? Klopp sie skonczy i zowu beda szukac top 4 taki z nich bedzie potwor. Po dzisiejszym meczu z Chelsea widac bylo ze oddychaja rekawami, tlenu brak. Live dlugo w LM moze nie pograc

konto usunięte

0

@Tomek54321 No dwa finały Ligi Mistrzów z rzędu, w tym jeden wygrany. Ten pierwszy może też by wygrał, gdyby nie pajac na bramce. No, a w tym sezonie klepnięte 2 puchary, 3 raczej będzie za Premier League. Czyli w trzy lata 4 puchary i dwa finały LM. Jeżeli dla Ciebie to nie potwór, no to sorry. ;d

0

@Hiacynk xd. No dla mnie nie. Jak Real wygrywal 3 LM z rzedu to nikt jakos tak nie pisal (przynajmniej nie widziqlem) to samo Barca jak wygrywala sekstet czy tryplet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?