La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1069 Culés

konto usunięte

7

Trzeci medal Izabeli Marcisz na mistrzostwach świata juniorów w biegach narciarskich. Podopieczna Aleksandra Wierietelnego i Justyny Kowalczyk zdobyła srebrny medal na 15 kilometrów stylem dowolnym. Wcześniej młoda biegaczka wywalczyła srebro w sprincie stylem dowolnym, a kilka dni później była trzecia w biegu na 5 kilometrów stylem klasycznym.

Zdaję sobie sprawę, że to jedynie MŚ juniorów, ale jeżeli ma się w teamie Wierietelnego i Justynę Kowalczyk to pojawia się promyk nadziei, że wrócą w miarę przyzwoite czasy w biegach narciarskich.

2

@NeroTFP Za Justyny to każde zawody oglądałem i mocno przeżywałem każdy bieg :) ach kiedyś to było ^^

0

@NeroTFP Dzisiaj czytałem, że raczej po sezonie Wierietielny i Justyna odchodzą

konto usunięte

0

@bodzio10 No właśnie teraz też czytam. Wielka szkoda, bo jednak autorytet Justyny sporo znaczy dla tak młodych biegaczek, co zresztą sama Marcisz niejednokrotnie podkreślała.

Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Tyle lat w tym sporcie, że każdy potrzebuje odpoczynku i chwili wytchnienia.

0

@NeroTFP Zgadzam się ale mam nadzieję, że chociaż Justyna zostanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?