La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

konto usunięte

0

Vincenzo Spadafora (włoski minister sportu) - "Mecze za zamkniętymi drzwiami? Zmierzamy w kierunku podjęcia środków tego typu. Chcemy kontynuowania wszystkich aktywności, także rozgrywek ligowych, ale z poszanowaniem zdrowia każdego człowieka".

Właśnie trwa posiedzenie zarządu we Włoszech. Dzisiaj już będziemy wiedzieli wszystko oficjalnie. Także wóz albo przewóz. Albo mecze przy pustych trybunach, albo koniec sezonu. Chociaż po wypowiedzi ministra sportu śmiem twierdzić, że w ten weekend będzie grane. Oby. ;)

1

@Hiacynk Musi być grane, jeśli zakończą sezon to Juventus nie wygra ligi. A raczej nikt we włodarzach ligi włoskiej nie chce mistrza Lazio:)

0

@escarabajo Przy odwołaniu ligi Juve bedzie mistrzem bo będzie liczyła się tabela z ostaniej pełnej rozegranej kolejki czyli 24, kiedy to juve było liderem

0

@escarabajo jeśli sezon skończyłby się dzisiaj to wyjścia są dwa: albo biorą pod uwagę tabelę po 19 kolejkach, albo całe rozgrywki są anulowane i obowiązuje tabela z poprzedniego sezonu, także jeszcze nie wszystko stracone dla Juve.

0

@KamusVeB @takisobiektos to mają grać!!:)

konto usunięte

1

@escarabajo Myślę, że nie-kibice Serie A też chcieliby, żeby było grane. Trzeba przyznać, że liga włoska w tym sezonie stoi na bardzo wysokim poziomie, ścisk w czubie tabeli + w końcu ofensywny, ładny dla oka futbol. ;)

1

@Hiacynk zwłaszcza ofensywny:) nasza hiszpanska już bardziej underowa:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?