La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

0

Przecież jak "Ter Spaiderman"odejdzie z Barcy na ten moment jeden z nielicznych graczy Barcy z jajami to będzie kolejna kompromitacja Bartomeu.

0

@AmigoBlancos jak Ronaldo wróci do Madrytu to będzie kompromitacja Pereza

konto usunięte

3

@AmigoBlancos nie odejdzie, to ze nie chce przedłożyć kontraktu (który jeszcze ponad 2 lata obowiązuje) to nie oznacza ze chce odejść, za rok zmieni się zarząd i wtedy może sobie z nowymi władzami ustalić dalszą ścieżkę kariery.

konto usunięte

2

@AmigoBlancos weź mnie nawet nie irytuj gosciu. Jakby odszedł przez te rządy Bartomeu to bez kitu poszedłbym tam z buta i mu nakopal

0

@kielon93
Na powrot C.Ronaldo do Realu daje 2% szans. Na odejscie Masta tak z 10% max :)

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Ale po co siejesz ferment na stronie? Przecież wiadomo, że info o odejściu Ter Stegena to dziennikarskie kaczki. Po co siejesz ferment na stronie?

0

Ignoruj komentarz @MaTt_BarcaFan

konto usunięte

2

@AmigoBlancos „jakby odszedł” powinno być, bo nie odejdzie :)

1

@Kamil92
Słuszna uwaga dzięki! :)

2

@AmigoBlancos Zajmij sie swoim klubem.

1

@AmigoBlancos mysle ze takie same szanse na odejscie Matsa co na przyjscie Ronaldo.
Trzymajmy sie tych 2% w obu przypadkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?