La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

konto usunięte

3

Pique powiedział że Sarabia nic złego nie zrobił i jest to normalne zachowanie. Setien przed meczem mówił że przeprosiliśmy zespół za zachowanie Sarabii.
Jak jest wszystko w porządku to się za nic nie przeprasza bo teraz to wygląda komicznie. Rozumiem Gerarda bo nie ma co więcej o tym temacie gadać.

4

@Janiama
Mnie ogólnie bawi ta cała nagonka na goscia, bo krzyknął na nich z ławki. Kiedy zyje sie meczem różnie człowiek reaguje, grunt, ze to co sie dzieje nie jest mu obojętne.

0

@Janiama przepraszał za wulgaryzmy a na stadionie były dzieci. Z tego co kojarzę to o to chodziło

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Ale tak jest w szatni piłkarskiej. Możesz suszarkę robić w tej szatni ale nie możesz jechać z piłkarzami z ławki trenerskiej. Wiem że tak jest i wiem że były kwasy z trenerem. Tym bardziej tej klasy piłarze nie życzą sobie by ktoś im z ławki mówił jak mają uderzyć na bramkę czy też dośrodkować zwłaszcza gdy mówi to ktoś taki jak Sarabia.

konto usunięte

0

@domin682 Myslisz że dzieci na Santiago Bernabue słyszeli słowa Sarabii?

0

@Janiama wiadomo, że nie ale przeprosiny były raczej za słowa których użył

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?