- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 666 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 666 Culés
0
Tak na poważnie: co waszym zdaniem jest powodem epidemii koronawirusa?
4
@MesQueUnClub96 bomba biologiczna
4
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Chińczycy celowo wypuścili wirusa z laboratorium.
3
@MesQueUnClub96 no nietoperz chyba
1
@MesQueUnClub96 Zupa z nietoprzerza, a na drugie ryż z sosem z łuskowca.
A tak serio to nie mam pojęcia. Myślę, że prawdziwe pochodzenie wirusa może nigdy nie być znane dla opinii publicznej.
0
@Barca1992 też mi się wydaje że to wina tych zwierząt. W Chinach podobno robią zupy z ludzkich płodów, więc co się dziwić że teraz takiego wirusa mamy.
2
@MesQueUnClub96 Ameryka, a tak serio hmm giełda wariuje więc Ameryka nie ma zysku. Europa jest w chaosie... Myślę że to corporacje farmaceutyczne które teraz mają ogromne zyski tylko pytanie na kogo polecenie
1
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem ten pan się do tej epidemii przyczynił
https://memnews.pl/img/63700/andrzej-duda-otwiera-puszke-w-laboratorium-wuhan-/