La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 552 Culés

3

Jedna osoba z mojego wydziału ma zakaz przychodzenia do pracy. Powodem jest lekki katar. Coś czuję, że też jakieś przeziębienie przez noc mnie złapie ;) dodatkowo zakład pracy ma kupić termometry i na wejściu będą mierzyć temperaturę ciała, kubek z gorącą herbatą chyba tu nie pomoże ;)

konto usunięte

2

@tadzik447 Dziewczyna mojego kolegi, była w Rzymie kilka miesięcy temu. Ktoś doniósł szefowi i zakazali jej przychodzić do pracy przez 2 tygodnie.

konto usunięte

0

@tristan87 kurde, szkoda ze ja pracuje sam ze sobą ;p

0

@Avada Kedavra musisz sam mierzyć temperaturę xd

1

@Avada Kedavra Zawsze możesz sobie sam kazać iść na L4 :D

konto usunięte

0

@tadzik447 u nas już mierzą, ogólnie jest masakra xd ja byłem w rzymie w lecie.. Liczy się do wolnego xdd

0

@Jaca27 przed wejściem trzeba coś ciepłego do czoła przyłożyć, może dałoby się coś poradzić jak ktoś chce wolne ;D

0

@tadzik447 Gorzej jak pokaze 43oC :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?