- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 859 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 859 Culés
0
Jeżeli chodzi o mecze w Lidze Mistrzów, to może jest to "dziwne", ale mam wrażenie, że Tottenham przejdzie Lipsk.
Podobne myśli przechodzą mnie, gdy miałbym obstawiać awans City czy Realu... Tutaj też jakieś dziwne wrażenie, że przejdzie Real.
Obym się mylił w obu przypadkach.
0
@Hiacynk obyś się mylił tylko w drugim.
3
@Hiacynk Tak jak jeszcze w Tottenham potrafię uwierzyć, tak Realu wygrywającego 0:2, 1:3 na stadionie City nie widzę
0
@Hiacynk Tottenham? Bez szans. Nawet mimo braku Wernera. Wynik 0-1 to był najniższy wymiar kary. Koguty nie dają żadnych racjonalnych przesłanek, że mogą cokolwiek ugrać. Tak, Lipsk jest w lekkim dołku, ale Tottenham szoruje po dnie. Forma ich obrony to nie jest wystarczający poziom nawet na Ligę Europy.
0
@Dzemix111 No na razie to tylko wrażenia. Mecze niemożliwe nie istnieją, co pokazaliśmy w spotkaniu z PSG. :D Oczywiście wolę City, żeby przeszło, ale no... Obym się mylił.
0
@Hiacynk Mimo, że sam kibicuje Tottenhamowi, to trochę dziwi mnie twój optymizm. W Tottenhamie kontuzjowany Kane, Son, Bergwijn, Sissoko i Davies, w dodatku fatalna forma, fatalna gra, zły wynik w pierwszym spotkaniu, Lipsk ostatni raz przegrał u siebie w październiku. Szczerze mówiąc absolutnie nic nie wskazuje na Tottenham.
0
@Veb1233 Tylko rewanże to jest inne lodowisko. Lipsk raczej nie rzuci się na Tottenham, a nawet jak się rzuci, to Tottenham zrobi to samo. W każdym razie ja tak sądzę. Przegrana 0:1 u siebie nie daje fajnej sytuacji, ale to nadal "tylko" 0:1. No i po prostu mam wrażenie, że jakimiś dwoma decyzjami i swoim doświadczeniem Mourinho po prostu przejdzie niemiecki zespół.
0
@Hiacynk Nie wiem, ja widzę, że ich potrafi dominować Burnley, więc boje się wiedzieć jak to będzie wyglądało z Lipskiem. Tym bardziej, że jedynymi zawodnikami ofensywni są aktualnie Lucas i Lamela.
0
@Veb1233 Lipsk na ostatnich 10 meczów, 4 wygrane, 4 remisy i 2 porażki. To też nie jest jakaś genialna forma. Pożyjemy, zobaczymy. Mogę się mylić, to tylko moje domysły i przeczucia. Wolałbym jednak Koguty dalej. :)
0
@Hiacynk A tak wygląda forma Tottenhamu:
https://zapodaj.net/fb474d1b3fcc8.png.html
Też chciałbym, żeby Tottenham awansował, ale aktualnie jedynymi rzeczami, które jakoś bronią tezy, że Tottenham może awansować jest, że porażka 1:0 u siebie to nie jest tak dużo i że może Mou coś wymyśli. Obyś miał racje, ale ja jestem do tego meczu negatywnie nastawiony.