La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 859 Culés

9

"W trakcie spotkania z dziennikarzami prezes grupy CD Projekt - Adam Kiciński - poinformował, że po wydaniu Cyberpunk 2077, firma rozpocznie produkcję kolejnego tytułu w świecie Wiedźmina.

- Prowadziliśmy już prace nad kolejną grą single player, doprowadziliśmy do powstania w miarę klarownego konceptu, który czeka na dalszy rozwój. I to zaczyna się już dziać, choć nie chcemy temu na razie poświęcać czasu - tłumaczy menedżer.

- Zaraz po zakończeniu prac nad Cyberpunk 2077 prace nad kolejnym tytułem ruszą z kopyta - dodaje. Nowy projekt osadzony jest w uniwersum wiedźmińskim, co jest zgodne z wcześniejszymi zapewnieniami CD Projektu, który chce tworzyć produkcje w dwóch światach.

Przygotowaniem gry - która jak podkreśla Kiciński, nie będzie nazywała się Wiedźmin 4 - zajmie się najmniejszy zespół polskiej firmy. Dwie większe ekipy odpowiedzą zaś za tryb sieciowy i dodatki do Cyberpunk 2077."

No ciekawie. Stawiam, że "nowy Wiedźmin" pojawi się w latach 2024/2025. Ciekawe co wymyślą. Dużo też będzie zależeć od samego Cyberpunka. Jak się uda, to dostaną mnóstwo pieniążków, a mnóstwo pieniążków to więcej ludzi i jeszcze większy hype/szacunek, co z kolei prowadzi do szansy na powstanie czegoś znów wielkiego.

1

@macio_944 Spoko informacja. Pamiętam, że po zakończeniu Wiedźmina 3 właśnie kilka osób już pracowało nad Cyberpunkiem. Pewnie tutaj będzie podobny model działania.

1

@Jakchcesz
Tak, dokładnie. Ciekaw jestem kiedy pokażą jakiś mały teaser jak w przypadku Cybera w 2012. Podejrzewam, że jakoś dopiero w 2021, bo teraz cały marketing idzie w świat Night City.

1

@macio_944 Pamiętam ten teaser, ale nie oszukujmy się. Dawał baaardzo mało informacji :D no ale przynajmniej można było się dowiedzieć, że jakieś pierwsze prace ruszyły

konto usunięte

0

@macio_944 REDsi wypuszczają grę raz na parę lat, wiec termin, który mówisz jest realny. Sam od początku uważałem, ze oni na 100% wieśka nowego zrobią, bo to kura znosząca złote jaja. Gra wyprodukowana w 2015 do tej pory na siebie zarabia. Ich model jest raczej oczywisty. Zrobić grę z płaszczyzną AAA, która będzie zarabiać latami i dawać ciągłość finansową, a międzyczasie robimy kolejną. Termin 2025 jest realny, a trailer do niego w przyszłym roku. Pamiętajmy też, że REDsi muszą napisać nowy scenariusz od podstaw zachowując wszystkie elementy, które cechują wiedźmina.

0

@macio_944 No i niezpapominajmy, że wiedźmini są odporni na choroby zakaźne :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?