La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

9

Z pewnego punktu widzenia są to bardzo mądre słowa i po 90minutach powinny być rzuty karne. Jakie macie zdanie?

19

@Jordi10 Albo rzuty karne albo jeśli koniecznie chcemy grać dogrywkę to liczy się ona jak neutralny teren i bramki nie są już "na wyjeździe"

7

@Jordi10 najlepiej byłoby całkowicie wywalić te zasadę z golami na wyjeździe, ale wtedy będzie więcej dogrywek. Albo po prostu żeby w dogrywce każdy gol liczył się tak samo

konto usunięte

0

@Jordi10 co on gada? Zasady to zasady, tak było od zawsze. Liverpool mógł zapewnić sobie awans w regulaminowym czasie ale tego nie zrobił. To już ich problem

1

@Bykunn tylko wtedy odetnij kibiców bo bądź co bądź lepiej się gra jeśli ktoś Cię dopinguje niż drą ryja i gwiżdżą na Ciebie

0

@Bykunn @Striker @SuperVegeta @domin682 Tak się kiedyś zastanawiałem czy nie lepiej byłoby fazę pucharową rozlosowywać w formie drabinki z jednym meczem na neutralnym terenie. Nikt nie ma przewagi własnego boiska, nie ma różnicy bramek strzelonych na wyjeździe. Dogrywka i karne zostają.

konto usunięte

0

@Jordi10 Moim zdaniem on trolluje Kloppa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?