La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

Widzę, że Brexit zaszkodził Anglikom intelektualnie, ale akurat po Liverpoolu bym się tego nie spodziewał (zwłaszcza po kibicach).

3

@Kettger przecież Liverpool ma chyba najgorszy kibiców na całym świecie. Zapatrzeni w siebie 2x bardziej niż kibice Barcelony czy Realu. To ameby umysłowe

0

@messi564 Bez przesady. Dopingują swoich, jak mało kto, ale wczoraj akurat spora część opuszczała stadion przed zakończeniem meczu. Kiepsko to wyglądało.

4

@Kettger to wejdź sobie na angielskojęzyczne fora Liverpoolu. Życzą Adrianowi śmierci, Jurgena wieszają bo przegrali. A o Simeone to już lepiej nie mówić. Nigdy nie widziałem tyle nienawiści, jadu i głupoty co u nich.

0

@messi564 To nie są kibice, tylko patologia.

0

@Kettger tak, ale tej patologii jest więcej niż gdziekolwiek indziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?