La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

3

A wy nadal jakieś makarony i kasze?
https://zapodaj.net/6a1b6a2c3bf7c.jpg.html

Gościu prędzej umrze od jedzenia tego syfu niż na koronawirusa.

konto usunięte

1

@D10SLEO a bo to wszytko na ladzie stoi a ja sie karwa wczoraj zastanawialem o co tu chodzi:d

2

@D10SLEO No elo, polowe życia spędziłem jedząc taki "syf" i dalej żyje. Pozdrawiam.

2

@4drian0 to nie znaczy, że jesteś zdrowy i nie będziesz miał konsekwencji w przyszłości, ale życzę zdrowia kolego :)

2

@D10SLEO No jakbym chciał zgromadzić sobie żywność na przetrwanie to na pewno pierwsza myśl by była "kupię 500 mrożonych placków Giuseppe", selekcja naturalna.

1

@4drian0 Drugiej połowy już tak nie spędzisz elo xD

0

@SeeleyBooth Zawsze chciałem młodo umrzeć, ale wydaje mi się, że to i tak się nie uda, bo mam lepszą kondycję i zdrowie niż niejeden fit świr ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?