La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 504 Culés

7

Odnośnie koronawirusa, to najbardziej negatywnych skutków spodziewam się w gospodarce światowej, a nie w dramatycznych danych odnośnie samej śmiertelności. Oczywiście chciałbym zaznaczyć, że każda ofiara tego wirusa jest ogromną tragedią, która dotyka rodzinę danej osoby. Nie mniej jednak, ja osobiście obawiam się recesji, która udeży w obecny ład światowy. Obawiam się skutków ekonomicznych. Oby moje obawy były nad wyrost w zaistniałej sytuacji.

1

@Stoiczkow Otóż to. U mnie ta sama obawa. Nie tyle wirusa, co gospodarczych, ekonomicznych, czy nawet militarnych skutków. Tego właśnie obawiam się najbardziej.

0

@Stoiczkow Pieniądze mają się nijak do grozy śmierci która zagląda realnie w oczy.

0

@Stoiczkow Warszawskiej giełdzie to z 7 lat zajmie powrót do normalnego poziomu. Jeszcze z tydzień i WIG 20 spadnie poniżej 1000 pkt.

5

@FC1899Barca Tak tylko Ci się wydaje. Śmierć nawet 10 tysięcy osób dotknie....może 100 tysięcy osób, bo średnio liczę 10 osób w rodzinie.
A kryzys globalny dotknie 38 milionów Polaków. Niektórzy cały majątek stracą, czy zawiesza swoje działalności, stracą prace, dach nad głową.
I nie daj Bóg powstanie konflikt militarny. W historii mieliśmy już takie przypadki niestety, a historia lubi zatoczyć koło..

1

@Stoiczkow Słyszałem, że dużo firm transportowych zawiesza działalność lub upada. Nawet 90%. Nie wiem czy to prawda. Edit: W Polsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?