La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

1

Za rok pewnie koronka zostanie uznany za coś podobnego jak grypa sezonowa, tak jak to w 2010 zrobili ze świńską. O co tyle sraki - ewolucja się dzieje na naszych oczach, słabsze jednostki padają, lepsze przetrwają, organizmy się przyzwyczają i nauczą walczyć. Calm down, bo naprawdę nie spodziewałem się, że w czasach takiej "świadomości" i dostępu do wszelkiej wiedzy, będzie tak średniowieczne panikowanie - to wygląda, jakby niektórzy na siłe chcieli taką atmosferę rozpierduchy i chaosu wytworzyć, co by za nudno nie było.

konto usunięte

2

@SelloutCrowd To co napisałeś nie ma sensu.

0

@dontripe Jakiś tam sens ma :) po prostu chciałem tym przekazac, że nie ma co nadwyraz panikować i uważać, że to koniec świata i kataklizm :)

0

@SelloutCrowd wedlug lekarzy, Covid-19 jest 10-15 razy niebezpieczniejszy niz grypa sezonowa.

0

@YoNoEntiendoNada lekarze na razie operują w chaosie - nie wiedzą z czym mają do końca stycznosc, wiec ich szacunki mozna sobie miedzy kartki wsadzic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?