La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1869 Culés

6

No powiem wam, że ta reklama nabiera nowego znaczenia... :

„Jak sobota to...
Tylko do Lidla, do Lidla
Bo promocje tam!
Parking ram pam pam pam!
Jak sobota - na zapas kup więcej, kup więcej
Jak sobota to w Lidlu i tylko tam”

konto usunięte

3

@IronSanHybrid Jak tam pusto mordo, to samo biedra, pozdrawia Lubelskie. :D

3

@FeloRPS Czyli reklama działa ! Trzymajcie się tam sztywniutko !

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Działa działa, nawet za bardzo wjechała na głowy dzbanow bo ludźmi to nie nazwę :D xD

1

@IronSanHybrid byłam w Lidlu dzisiaj o 13, lubuskie, brak makaronów, ryżu, mąki, mięs, cukru i mleka też bardzo mało. Podobnie dania mrożone, warzywa mrożone, no tragedia generalnie. Po fileta z kurczaka skoczyłam do Netto i ostatnie dwi paczki wzięłam. Ciężko to widzę, ludzie się boją, kasjerki też się boją, że tyle ludzi w sklepach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?