La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

3

Siema wróciłem z kwarantanny :)
Przy zachowaniu obecnego "trendu" do końca marca na świecie będzie milion zarażonych i przestaniemy mówić o kropli w morzu lecz conajmniej szklance wody. największym problemem jest fakt, że wirus jest w stanie przeżyć na przedmiotach tj. na pieniądzach, klamkach od drzwi, poręczach itd. Więc zarazić nie musimy się koniecznie bezpośrednio od innej osoby. Wirus jest na całym świecie, więc wątpie w to czy po przyjściu wysokich temperatur problem minie i tak jak śmiano się z ludzi w lutym, że to zwykła grypa (0.3% śmiertelności) tak przy koronawirusie wynosi 7%. Jeśli za 2 miesiące będzie zarażonych 10 mln ludzi to żaden transport nie będzie działać, więc nie będzie dostaw do sklepów co za tym idzie półki sklepowe będą puste, a ludzie smiejący się z robiących zapasy bedą prosić o pomoc przezornych sąsiadów :)

https://zapodaj.net/images/5ea034de711fb.jpg

Komentarz usunięty

0

@koksik2700 odpuszczę sobie odpowiedź na twoją nic nie wnoszącą wypowiedź na poziomie 8 klasy podstawówki.

konto usunięte

7

@NaFazieHitman Brak mi słów na tą głupote.

konto usunięte

7

@NaFazieHitman za pisanie o 7% powinieneś dostać perma od razu.

0

@Hushovt zawołaj jeszcze @Avada Kedavra i macie komplet ignoranci, we włoszech ludzie umierają w domach bo nie ma miejsc w szpitalach i są sklepy pozamykane, a w Polsce przy 40 testach dziennie bedzie tyle właśnie dochodzić co 24h, a tak naprawdę zarażonych jest jeszcze wiecej ludzi niż się podaje.

5

@NaFazieHitman w życiu masz za dużo koronawirusa długo nie pociągniesz, ja na przykład mam gdzieś te twoje śmieszne proroctwa, żyję jak normalny człowiek nie poddam się tej paranoi, zapasów absolutnie nie robię, gotówki nie wypłacam, w masce nie jestem, funkcjonuję w miarę normalnie i nie zamierzam zwariować tak jak niektórzy

konto usunięte

1

@NaFazieHitman A to jak tak to ide kopać bunkier :]

0

@Avada Kedavra Jak zwykle piękny pokaz doinformowania u Ciebie. https://zapodaj.net/images/9e272d56820e2.jpg

Komentarz usunięty

1

@MarioVeB! jakie fake newsy? podaje statystyczne dane. W Hiszpanii było 1000 osób 5 dni temu na ten moment jest 4300. Nie umiecie czytać, ze zrozumieniem to nie moja sprawa, to tylko prognoza i wcale nie mojego autorstwa tylko na podstawie danych ze świata.

1

@NaFazieHitman Szkoda twoich nerwów to nie jest forum gdzie możesz z kimś o czymś spokojnie porozmawiać :)

konto usunięte

0

@NaFazieHitman "tak naprawdę zarażonych jest jeszcze wiecej ludzi niż się podaje."
no oczywiście, tutaj masz rację możliwe że zarażonych są już miliony osób a umarło tyle ile podali więc % śmiertelności wtedy drastycznie spada.
specjaliści uważają ze większość zarażonych przechodzi to bezobjawowo a umierają głównie osoby starsze.

konto usunięte

0

@NaFazieHitman O boże. Współczuje Ci Twojej głupoty, ale na Twoim miejscu bym już budował bunkier i kupił 200 rolek papieru na zapas XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?