- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1313 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1313 Culés
0
Mbappe jest świetny, ale chciałbym, żeby go spotkała długotrwała fatalna forma, na tyle, żeby aż stracił miejsce w składzie. To ostudziłoby jego zapędy gwiazdeczkowe, wybiło z głowy cwaniakowanie do trenera przed kamerą (brak szacunku).
0
@puyol_presidend5 z wiekiem sie pewnie nauczy. Ogolnie nie wydaje sie takim bucem. Moze masz jakies uprzedzenia. Pozatym co jak co, ale na boisku robi robotę. A taki Dembele? Nikt juz nie wie z jakiego powodu tak naprawde ciagle sie lamie. Czy dieta czy brak dyscpliny czy lekarze. Gaza niesamowita. A chlopa nie ma.
0
@koksik2700 Jestem pewien, że Mbappe typowo gwiazdorzy, a nie np ponosi go. On sam wie, że jest wielką gwiazdą i to wykorzystuje. Na miejscu trenera zaryzykowałbym własną posadą i posłał go na 3 mecze na ławke.
0
@puyol_presidend5 Tylko teraz wielu gwiazdorzy, Sancho też się stawiał
1
@puyol_presidend5 Już większej gwiazdeczki od Neymarka to tam nie ma ciągle coś a jak Mbbape raz coś zrobi to już wielka afera.
0
@Kwiatek67 Mnie denerwuje bardziej Mbappe, bo ma tylko 21lat. Poza tym Neymar jest lepszym piłkarzem jeszcze. Ale o wiek chodzi mi najbardziej. Myśli, że jest Panem i Władcą, dlatego chciałbym, żeby ktoś go ukrócił.