- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
0
Tom Hanks czy Denzel Washington. Ich najlepsze role?
0
@Colon Forrest Gump i Dzień próby. Ciężko zdecydować. Tomek w większości ról jest taki dobry chłopak, Dzień dobry mówi na klatce. Danzel ma bardziej zróżnicowane role, dlatego wolę jego. Ogólnie obaj są świetnymi aktorami.
0
@Danny Gaucho Dla mnie Tom Hanks
Dzień próby, Człowiek w ogniu, American gangster
Forrest Gump, Filadelfia, Cast Away
W Filadelfii obaj Panowie mieli przyjemność zagrać ze sobą razem :)
0
@Colon Filadelfia i Dzień próby
1
@Colon Najlepsza rola Denzela to chyba Lot, grał fenomenalnie alkoholika
Natomiast co do Hanksa to może zaskoczę ale genialnie grał w komedii Skarbonka no i oczywiście Filadelfia
0
@Janiama Ajć zapomniałem o Locie. Świetny film.
0
@Janiama tak, bardzo dobrze to zrobil (oraz swietna scena rozbicia samolotu), a widziales Nicolaca Cage jako alkoholika?
@Danny Gaucho @MesQueUnClub_87 @tristan87 a Mo' Better Blues (Czarny Blues)?
0
@Colon Zostawić Las Vegas czy jakoś tak?
1
@Janiama Dokladnie tak. Rowniez fenomenalna rola plus muza Figgisa i Stinga.
0
@Colon Nie widziałem.
0
@Colon Super grał to prawda
0
@tristan87 moja ulubiona rola Dynzela.
0
@Colon Muszę nadrobić. Widziałem większość jego filmów. Plan doskonały też świetny. Mój ulubiony aktor.