La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

1

Jedna rzecz która wydaje mi się bardzo ważna!!!Jeśli nie będzie można pójść do szpitala.Trzeba odizolować od siebie chorą osobę.Jeśli się tego nie zrobi cała rodzina będzie chora.Teraz właśnie jest czas aby przemyśleć jak to zrobić pozdrawiam wszystkich.Potem może być za późno.

konto usunięte

0

@Borneo To jest fizycznie niemożliwe. Całe rodziny się będą zakażać. W Chinach całe rodziny umierały. Dzieci najczęściej przeżywały.

0

@Piotr89Sand dlatego trzeba o tym myśleć teraz a nie mierzyć się z problemem kiedy przyjdzie.Można wynająć mieszkanie dogadać się z innymi i zaoferować pokuj jesli ktoś będzie w takiej samej sytuacji.Każdy musi wymysleć własny sposób.

konto usunięte

0

@Borneo Chyba kpisz.

0

@Piotr89Sand nie kpię, ale to jest wybór albo wszyscy chorzy albo coś wykombinujesz prosta kalkulacja.Chyba że twoje podejście jest - niemożliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?